Бронхипрет

Властивості

Комбінації екстрактів чебрець+плющ, чебрець+первоцвіт у складі Брохипрет® сироп, Бронхипрет® таблетки та Брохипрет® розчин мають такі властивості: 

Секретолітична Протизапальна Спазмолітична Противірусна, антибактеріальна
Секретолітична Протизапальна Спазмолітична Противірусна

Описані фармакологічні ефекти Бронхипрет®, були науково підтверджені у ході досліджень — це підтверджує якість та перевагу цього фітопрепарату* (ссылка на исследования) .

Переваги препарату Бронхипрет®

Бронхипрет® ефективний для лікування кашлю та гострого бронхіту з утворенням мокротиння, що важко відділяється. Чебрець, плющ та первоцвіт здавна використовуються у фітотерапії для полегшення симптомів респіраторних захворювань

Що робить фітоніринговий препарат Бронхипрет® препаратом вибору при кашлі та бронхіті?

Стійкого зменшення нападів кашлю можна досягти завдяки комплексу властивостей. Саме комбінований фітоніринговий Бронхипрет® має такий комплекс властивостей:  відхаркувальну (секретолітичну), протизапальну, противірусну властивості.
Ефективність Бронхипрет® доведена у ході клінічних досліджень найвищих стандартів. 
Важливо: усі дослідження робились саме на основі фіто комбінації Бронхипрет® (фітонірингова сировина у певній концентрації). Тому не коректно присвоювати властивості препарату Бронхипрет® іншим препаратам, що мають у складі лікарські рослини того ж біологічного виду. Адже до них не застосовувалася технологія фітонірингу, не були витримані технологічні процеси, концентрація діючих речовин може бути інша.
Саме доведена ефективність комбінації фіто екстрактів у складі Бронхипрет® лягла в основу його внесення в Німецький протокол лікування кашлю та бронхіту. 

Як працює Бронхипрет® на усіх фазах бронхіту?
Давайте подивимось на перебіг хвороби: симптоми кашлю при гострому бронхіті характеризуються чергуванням сухого кашлю та продуктивного кашлю з мокротою. На першій і третій фазі захворювання рецептори кашлю подразнюються запаленням або підвищеною чутливістю слизової оболонки бронхів. На другій фазі між ними посилюється утворення густого слизу в нижніх дихальних шляхах, що викликає вологий кашель, який у цьому випадку є необхідним механізмом очищення.

стадії кашлю

Завдяки своїм особливим властивостям Бронхипрет® діє на усіх фазах гострого бронхіту. Він має протизапальний ефект, а це  заспокоює кашель на ранніх стадіях. Він має противірусний ефект – а це чинить вплив на причину кашлю – у 90% випадків це віруси. Він розріджує та виводить мокротиння – тим самим протидіє розповсюдженню запалення.

Як працює Бронхипрет®?

Лікування Бронхіпретом® має багато переваг. Він не лише розріджує вже існуючий в’язкий слиз. Він допомагає відновити нормальну (фізіологічну) консистенцію новоутвореного секрету. На додаток до мобілізації густого слизу, потенціал дії Бронхипрет® спрямований проти двох інших причин кашлю, а саме проти запалення слизових оболонок та проти гіперчутливості напружених рецепторів кашлю. Бажання кашляти стихає.

Потрійна формулі ефективності препарату Бронхипрет:

  • полегшує відкашлювання1
  • усуває запалення2
  • зменшує напади кашлю3

Цікаво знати: ефективність Бронхипрету®, яка була доведена в ході досліджень, досягається природним шляхом і в той же час препарат демонструє хорошу переносимість.

1. Jan Seibel and all. Phytomedicine 22 (2015) 1172–1177

2. A tiered approach to investigate themechanism of anti-inflammatory activity ofan herbal medicinal product containing afixed combination of thyme herb andprimula root extracts. Jan Seibel1*, Meinolf Wonnemann, Oliver Werz and Martin D. Lehner. Clinical Phytoscience (2018) 4:4 DOI 10.1186/s40816-018-0062-2

3. Efficacy and tolerability of a fluid extract combination of thyme herb and ivy leaves and matched placebo in adults suffering from acute bronchitis with productive cough.

A prospective, double-blind, placebo-controlled clinical trial. Kemmerich B1, Eberhardt R, Stammer H. Arzneimittelforschung. 2006;56(9):652-60.

САМОЛIКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКIДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ´Я